800 888 237

Půjčte si ihned až 375 tisíc z pohodlí svého domova

Půjčka bez papírů je první a jedinou bankovní půjčkou na českém trhu, kterou můžete sjednat kompletně online. Nemusíte chodit do banky nebo na poštu, telefonovat s operátorem ani posílat podepsané dokumenty kurýrem. Dokonce nemusíte být ani klientem České spořitelny. Jednoduše vše vyřídíte ze svého oblíbeného křesla.


Podle vlastních potřeb si nastavíte výši půjčky i měsíční splátky. V přehledném online formuláři vyplníte a doložíte požadované údaje, přečtete si potřebné dokumenty a do 15 minut od schválení půjčky, tedy než si vypijete kávu, můžete mít peníze na svém bankovním účtu.


Tím však seznam výhod Půjčky bez papírů nekončí. Při včasném splácení vám odpustíme až 15 splátek. Takže když si půjčíte například 300 tisíc na 9 let, nemusíte platit 60 825 korun. Vyřízení a vedení půjčky je samozřejmě pro všechny klienty zdarma. (Podrobné podmínky naleznete zde.)


Do finančních nesnází se může dostat každý

Porouchalo se vám z ničeho nic auto? Zaměstnavatel se opozdil s výplatou? Potřebujete přilepšit rodinnému rozpočtu během mateřské? Případů je spousta. My máme řešení, jak se s finančními nesnázemi vypořádat snadno a rychle. Stejně jako to již udělalo mnoho našich spokojených klientů.

Přesvědčte se sami, jak je Půjčka bez papírů snadná a rychlá.Nám můžete věřit

Při půjčování peněz je na prvním místě obezřetnost. A to je správné. Půjčkou bez papírů poskytuje Česká spořitelna. Máte tak jistotu, že si půjčujete od důvěryhodné společnosti. Například v soutěži Fincentra získala Česká spořitelna ocenění Nejdůvěryhodnější banka roku již dvanáctkrát v řadě.

Česká spořitelna je největší bankou v České republice s téměř 5 miliony klientů. Může se pochlubit více než 190letou tradicí.

Peníze na účtu do 15 minut od online uzavření smlouvy.
Kompletní vyřízení online bez nutnosti chodit na pobočku.
Žádné poplatky za vyřízení a vedení.
Spolehlivost a zázemí banky s tradicí.

Půjčky poskytujeme klientům těchto bank

1.
Česká spořitelna
2.
ČSOB(vč. Poštovní spořitelny)
3.
MONETA Money Bank(GE Money Bank)
4.
Komerční banka
5.
Raiffeisenbank
6.
Equa bank

Nesplňujete výše uvedené podmínky?
Chcete si půjčit více než 375 000 Kč?

Zavolejte nám na telefonní číslo
800 888 237
a my vám poradíme, jak požádat o půjčku jiným způsobem.